Kazik na Żywo

Hotel w Poznaniu z przyjemnością informuje, iż już w niedzielę w Eskulapie zagra Kazik Na Żywo, a za kilka tygodni Strachy Na Lachy i Coma. Przed nami kolejna odsłona Koncertowej Wiosny.
” Bar La Curva / Plamy na słońcu” – to płyta świetna. Nosi podwójny tytuł, bo zdaniem samego lidera całość materiału składa się z dwóch odmiennych części. W nagraniu wsparli lidera ci sami artyści, co od lat: gitarzysta Robert „Litza” Friedrich, drugi gitarzysta Adam Burzyński, basista Michał Kwiatkowski oraz perkusista Tomasz Goehs. „Bar La Curva / Plamy na słońcu” to pierwszy po 12 latach przerwy studyjny album grupy. Płyta trafiła nawet na pierwsze miejsce Ogólnopolskiej Listy Sprzedaży. Hotel w Poznaniu przypomina, iż pomysł na zespół pojawił się na początku lat 90. Kazik Staszewski, doskonale już wówczas znany jako wokalista Kultu, rozpoczął równoległą solową karierę, początkowo realizując się jedynie w pracy studyjnej. Wkrótce postanowił założyć zespół, który będzie grał jego solowy materiał na żywo. Działając między rokiem 1992 a 2004, byli jednym z najlepszych koncertowych zespołów w Polsce. Są nim znowu – od czasu powrotu na scenę w 2009 r.
Specjalnością Kazika Na Żywo jest fantastyczne połączenie własnego patentu lidera na hip-hop z heavyrockowymi, punkowymi skłonnościami instrumentalistów. Dyskografię KNŻ uzupełniają trzy albumy studyjne: „Na żywo, ale w studio”, „Porozumienie ponad podziałami” i „Las Maquinas de la Muerte” oraz koncertowy „Występ”. Koncert Kazika Na Żywo zaczyna się w niedzielę o godz. 19. Jako support zagra zespół Heartsgarage.Bilety kosztują 50 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu. Przed nami też następne wydarzenia w ramach tegorocznej Koncertowej Wiosny, skromniejszej niż w poprzednich. Hotel w Poznaniu serdecznie zaprasza do udzialu oraz informuje, iż 17 marca wystąpią Grabaż i Strachy Na Lachy, a 1 kwietnia – Coma.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.